25°C
CANAKKALE HAVA DURUMU25°C Az Bulutlu
BİZE ULAŞIN Telefon Numarası
Deplasman Hakemlerimiz ( Tekirdağ )
Deplasman Hakemlerimiz ( Tekirdağ )

Deplasman Hakemlerimiz ( Tekirdağ )

17-18 Şubatta Tekirdağda yapılacak müsabakalarda görev alacak hakemlerimiz: 1-ARZU ÇIKMAN 2-NESRİN PEHLİVAN 3-ŞENGÜL BAYRAM 4-DİLARA BALABAN 5-BUSE KURT BAŞARILAR DİLERİZ…

TOSSFED Şampiyonasında Çanakkalenin Gurur Tablosu

TOSSFED Şampiyonasında Çanakkalenin Gurur Tablosu

TOSSFED 1.BÖLGE YÜZME ŞAMPİYONASINDA,ÇANAKKALEMİZDEN 3 KULÜP 1-MİRZA ÇELİK 4 Altın MADALYA 2-DENİZ ŞEVİN ŞENTUNA 4 Altın MADALYA 3-BETÜL YAVUZ 3 Altın MADALYA ALMIŞLARDIR BAŞTA ANTRENÖRÜMÜZ SERAP ELİBOLU, ASLI ŞAHİNİ

TOSSFED Şampiyonasında Çanakkalenin Gurur Tablosu
TOSSFED Şampiyonasında Çanakkalenin Gurur Tablosu

TOSSFED Şampiyonasında Çanakkalenin Gurur Tablosu

TOSSFED 1.BÖLGE YÜZME ŞAMPİYONASINDA,ÇANAKKALEMİZDEN 3 KULÜP 1-MİRZA ÇELİK 4 Altın MADALYA 2-DENİZ ŞEVİN ŞENTUNA 4 Altın MADALYA 3-BETÜL YAVUZ 3 Altın MADALYA ALMIŞLARDIR BAŞTA ANTRENÖRÜMÜZ SERAP ELİBOLU, ASLI ŞAHİNİ

27. Çanakkale Boğazı Yüzme Yarışı
27. Çanakkale Boğazı Yüzme Yarışı

27. Çanakkale Boğazı Yüzme Yarışı

27. Çanakkale Boğazı Yüzme Yarışı

9-10 Ocak Analig Grup Müsabaka Sonuçları Çanakkale
9-10 Ocak Analig Grup Müsabaka Sonuçları Çanakkale

9-10 Ocak Analig Grup Müsabaka Sonuçları Çanakkale

ANALİG GRUP MÜSABAKALARI ÇANAKKALE 9 – 10 / 01 / 2016 [pdf-embedder url=”http://www.yuzmecanakkale.com/wp-content/uploads/2016/02/ç.kale-TOPLU-SONUCLAR.pdf”]

Deplasman Hakemlerimiz ( Tekirdağ )

Deplasman Hakemlerimiz ( Tekirdağ )

17-18 Şubatta Tekirdağda yapılacak müsabakalarda görev alacak hakemlerimiz: 1-ARZU ÇIKMAN 2-NESRİN PEHLİVAN 3-ŞENGÜL BAYRAM 4-DİLARA BALABAN 5-BUSE KURT BAŞARILAR DİLERİZ…

BİZDEN HABERLER
Deplasman Hakemlerimiz ( Tekirdağ )

Deplasman Hakemlerimiz ( Tekirdağ )

17-18 Şubatta Tekirdağda yapılacak müsabakalarda görev alacak hakemlerimiz: 1-ARZU ÇIKMAN 2-NESRİN PEHLİVAN 3-ŞENGÜL BAYRAM 4-DİLARA BALABAN 5-BUSE KURT BAŞARILAR DİLERİZ…

TOSSFED Şampiyonasında Çanakkalenin Gurur Tablosu

TOSSFED Şampiyonasında Çanakkalenin Gurur Tablosu

TOSSFED 1.BÖLGE YÜZME ŞAMPİYONASINDA,ÇANAKKALEMİZDEN 3 KULÜP 1-MİRZA ÇELİK 4 Altın MADALYA 2-DENİZ ŞEVİN ŞENTUNA 4 Altın MADALYA 3-BETÜL YAVUZ 3 Altın MADALYA ALMIŞLARDIR BAŞTA ANTRENÖRÜMÜZ SERAP ELİBOLU, ASLI ŞAHİNİ

REGLEMANLAR